הזמן חופשה באישור מיידי!
מרכז הזמנות 8771*
phone
מרכז הזמנות: 8771*
שרות לקוחות ותמיכה טכנית 08-6361727
  • קלאב הוטל אילת

אודות רשת מלונות קלאב הוטל

רשת קלאב הוטל הינה רשת מלונאות ייחודית, אשר שמה לה למטרה לקדם את תרבות הנופש בישראל.
עקרון היסוד המנחה את פעילות הרשת הוא מתן אפשרות לכל אורח לקבוע את אווירת הנופש בה הוא חפץ, בילוי תוסס ופעלתני במשך כל שעות היום ולתוך הלילה מצד אחד, או שהייה שלווה ומפנקת באווירה אינטימית ברמה גבוהה מצד שני, והכל במסגרת אותו מלון.
במסגרת הרשת שני מלונות באילת ומלון בטבריה.
כל מלונות הרשת בישראל הם מלונות סוויטות, רוב הסוויטות הן בנות חדר שינה וטרקלין מגורים מרווחים (קיימות גם סוויטות מלכותיות בנות שלושה חדרים, או דירות סטודיו קטנות יותר, במספר קטן לפי דרישות מיוחדות).
עובדה זו הופכת את רשת קלאב הוטל לפתרון אידיאלי לחופשה משפחתית, כאשר גם ההורים וגם ילדיהם יכולים לבלות בחדרם הנפרד, בכל עת שיחפצו בכך, בלי להפריע לתכניות הנופש של האחרים.

נקודה חשובה וייחודית לכל הסוויטות של רשת קלאב הוטל באילת היא המטבחון המאובזר במקרר, מיקרוגל וכלים.
מטבחון זה מאפשר לאורחים את גמישות ההחלטה אם ברצונם ליהנות משרותי המזון והמשקאות המעולים במסעדות המלונות או ליהנות מארוחה אינטימית, זוגית או משפחתית, עם נעלי הבית, בסוויטה שלהם.
תשומת לב מיוחדת ניתנת לבני הגיל הרך, כאשר בכל אחד ממלונות החברה גן ילדים, אשר בו יועסקו ילדיכם בתקופת החופש במשך שעות רבות ביצירה ומשחקים. אחת מנקודות השיא של הנופש בקלאב הוטל היא תוכניות הבידור וההפעלה, לכל הגילים, ובמשך כל ימי השנה.

להקת קלאב הוטל ידועה כלהקה המובילה בהפקות באילת.אבל גם על הבריאות צריך לחשוב, ולמה לא לנצל את החופשה גם למתיחה מחדש של השרירים? ברשת קלאב הוטל תוכלו למצוא גם בקלאב הוטל אילת מועדון "ספא" משוכלל ביותר, עם במדריכים מקצועיים ונחמדים(ות) כאחד, אשר ישמחו להגמיש את גופכם בהתעמלות מכשירים או לפנק אתכם במסג' מהנה ואקזוטי.
אז מה בעצם אתם מחפשים בנופש? – בילוי? מנוחה? גיבוש משפחתי? ספורט? בידור? בקלאב הוטל תמצאו את כל אלה תחת קורת גג אחת.

למלון קלאב הוטל אילת

למלון קלאב אין הוטל אילת

למלון קלאב הוטל טבריה

לדילים בקלאב הוטל אילת

לדילים לקלאב אין אילת

לדילים לקלאב הוטל טבריה

מלונות פתוחים עכשיו 

מלונות פתוחים באילת 

מלון פתוח באילת